Doučování = láska?! 2. díl

5. května 2007 v 12:40 | Sylvik
"Jdu doučovat Billa!!!" zařvu přes celý dům. Žádnej protest se neozývá a tak si sednu na botník a začnu si nasazovat kolečkový brusle. Zapnu přezky, vstanu a chci se rozjet, ale v tom……. "Ááááááá!!!" rozplácnu se na zemi jako banánová slupka. Ten idiot Gustav mi něco s těma bruslema něco udělal. "Debile!!!" zařvu znovu přes celej dům. "A copak, copak?" vykoukne. "Dneska asi budeš muset jít po svejch ," ušklíbne se. "Ale ne!" drapnu do rukou Gustavův skate. "Hej! Vrať se! Krávo!!!" vyběhne za mnou. Ale to už mu já vesele ujíždím. :-P Vypláznu na něj jazyk a ukážu fakáče. "Tě zabiju až se vrátíš!!!!" pohrozí mi. :-O Gustík se vzteká, uchechtnu se. :-D xD
Dojedu ke Kaulitzům, slezu se skatu a zaposlouchám se. Z Tomova pokoje slyším Samyho Deluxe, z Billova Nenu, mno a od paní Kaulitzové nejspíš Holky z naší školky!?? Jo mám pravdu! Ušklíbnu se.
Dojdu k hlavním dveřím a zazvoním. Najednou celej dům ztichne a já slyším příšernej dusot. Ze dveří na mě vykouknou tři hlavy. "Mno tak to není pro mě," mávne rukou Tom. Ze dveří vyletí paní Kaulitzová. Zastaví se u mě a oči se ji zapíchnou na skatu. "To je teď moderní?" ukáže na skate. "Hm, nevím," pokrčím rameny. "Puč já to zkusím," mrkne na mne. Všichni tři tam na ni koukáme jak na magora. Proč taky jak že? xD "Mami nezkoušej to, rozbiješ si hubu," poradí ji se smíchem Tom a odchází. "Kam jdeš?!!" zastaví ho paní Kaulitzová. "Na rande a pak ke Gustavovi," řekne zřejmě po pravdě. "Tak nabídni mámě své rámě a doprovoď mě zase na mé…… zdůrazní……… rande. Billí budeš tu sám, vrátím se až zítra. Pá zlatíško!" pošle mu vzdušnou pusinku. "A doufám že se u nás nebudou dít žádné orgie, jako minule!" zamává nám. Co myslela tím minule sakra! Zamyslím se v duchu. "Naschle!" usměji se. "Ty woe vy jste teda rodina!" rýpnu si do Billa.
Pokráčko příště:-P xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama